Bogini w Bikini – Twoja historia o poczuciu własnej wartości

BOGINI W BIKINI – Twoja historia o poczuciu własnej wartości.

Lato to czas odpoczynku, swobody i wolności. To czas relaksu i detoksu, świetna okazja do ZATRZYMANIA SIĘ… To przestrzeń, w której wszystko może się zdarzyć.

Lato to idealny czas, żeby się “rozebrać”, nie tylko dlatego, żeby pokazać nasze pięknie opalone ciało, ale przede wszystkim po to, żeby wraz z ubraniem pozbyć się poczucia wstydu, ograniczających przekonań, natrętnych myśli i lęków, żeby z zachwytem przyglądać się sobie budując najpiękniejszą i najbardziej wartościową relację – relację z samą sobą.

Kiedy ostatni raz przyglądałaś się sobie?
Kiedy rozmawiałaś ze sobą?
Kiedy zaprosiłaś siebie samą na randkę?
Kiedy z przyjemnością spędziłaś czas we własnym towarzystwie?


POTĘGA PAUZY

Nie jest łatwo zatrzymać się, zobaczyć siebie, poczuć siebie. W codziennym życiu stale się spieszymy, nastawieni na działanie, biegniemy od celu do celu, żyjemy pomiędzy domem a pracą, pomiędzy nocą a dniem, pomiędzy stworzonym przez siebie repertuarem obowiązków i powinności!

Nie wolno nam nic nie robić!

Nasz dzień wypełniają nasze role – rodzica, córki, żony, przyjaciółki, właścicielki firmy, zaangażowanego pracownika..

Lecz jest jedna rola, o której czasami zapominamy, a nawet często zaniedbujemy – bycie sobą…

Potrzeba pauzy i odpoczynku to kluczowa kompetencja XXI wieku, to ukryta POTRZEBA, której zaspokojenie niesie za sobą mnóstwo darów, bo przecież…

“W życiu jest coś więcej do zrobienia niż tylko zwiększać jego tempo”.

Mahatma Gandhi

ZATRZYMAJ SIĘ… ZANIM WYRUSZYSZ W DALSZĄ PODRÓŻ…

We współczesnym świecie, w dobie zmian i dynamicznie zmieniających się warunków PAUZA to luksus, to kontakt z naszym wewnętrznym kompasem, naszym skarbem czekającym na odkrycie – naszą INTUICJĄ, to zmiana częstotliwości, wyciszenie hałasów, które towarzyszą nam każdego dnia, to skupienie i koncentracja, okazja do spojrzenia w głąb siebie- z uważnością, łagodnością i z miłością.

Zatrzymać się, żeby zajrzeć głębiej, nie gonić, ale być ze sobą nie będąc w żadnej roli, nie działać, ale przyglądać się siebie z różnych punktów widzenia, czerpać przyjemność z nic nie robienia, z zaciekawieniem obserwować, udzielając odpowiedzi bez autopilota – to wielka umiejętność i najbardziej pożądana kompetencja współczesnego świata!

To KLUCZ do naszego szczęścia i dobrostanu, którego tak bardzo pragniemy.

A więc skieruj soczewki do wewnątrz, nie oceniaj, nie uciekaj, bądź obserwatorem a nie uczestnikiem, wycisz się, rozluźnij , zrelaksuj i skup się na sobie, oddaj się chwili, wsłuchaj się w swój oddech, bo oddech to Twoje życie…

DLACZEGO BOGINI W BIKINI…?

Zobaczyć siebie, usłyszeć swoje potrzeby, poczuć swoje emocje, wyostrzyć zmysły, puścić to czego nie chcemy, co nam nie służy, czego już nie tolerujemy. Podarować sobie uwagę i czas- odkryć siebie w sobie, bez wstydu rozebrać się z ograniczających przekonań i niechcianych myśli- to główny cel warsztatu o przewrotnym tytule BOGINI W BIKINI.

Ten wyjątkowy warsztat jest ZAPROSZENIEM do podróży w głąb siebie – w głąb duszy i najbardziej wrażliwych zakamarków swojego serca, żeby odkrywać siebie równocześnie zdejmując wszystkie MASKI i demaskując LĘK, bo…

“Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk”

Osho

Esencją tego spotkania będziesz Ty sama – to będzie głęboki proces, Twoja Historia o poczuciu własnej wartości, o słuchaniu siebie, akceptowaniu siebie zamiast poszukiwaniu akceptacji.

To będzie historia o odkrywaniu tego KIM JESTEŚ i co jest Twoje porzucając to co do tej pory mogło być czyjeś.

Zapraszam Cię na randkę, na spotkanie z samą sobą, na cudowny czas w pięknym towarzystwie, bo…

“Kiedy nauczysz się być własnym przyjacielem, nigdy nie będziesz sama”

Yaron Golan

Dodatkową wartością tych warsztatów będzie intensywna praca w kameralnej grupie, w atmosferze bliskości, jedności i akceptacji, pod okiem certyfikowanego Experta Points of You®


Zapisz się na warsztat Bogini w Bikini

Pola oznaczone (*) wymagają wypełnienia

Bogini w Bikini

Nazwa:
Bogini w Bikini

Kiedy i Gdzie:
09.08.2019 Warszawa (10:00 – 16:00)

Cena:
350 PLN
Oferta Last Minute do 19.07 tylko 270 PLN

Cena obejmuje udział w warsztatach, serwis kawowy, lekkie przekąski, ale przede wszystkim dużą dawkę emocji, pozytywnej energii, moc inspiracji i pomysłów!


Prowadzący: Martyna Guba


Masz pytania? Zadzwoń!
tel. 733-16-16-16

  ADRES

  ul. Schroegera 82, 01-828 Warszawa

  TELEFON

  733-16-16-16

  EMAIL

  kontakt@fabrykawarsztatow.pl

  Koszyk