Ster na Cel czyli Odwaga Zmian z grą Podróż Bohatera®

STER NA CEL czyli Odwaga Zmian z grą Podróż Bohatera®

“Droga do Twoich marzeń jest jak ścieżka biegnąca przez labirynt. Widzisz jedynie kilka najbliższych metrów przed sobą. Nie wiesz co czeka Cię za następnym zakrętem, ale także tam widzisz niewielki odcinek drogi. Czasem zapuszczasz się w ślepy zaułek i musisz zawracać innym razem natykasz się na niespodziewany skrót, który przyśpiesza Twoją wędrówkę. Tak samo wije się ścieżka prowadząca do twoich marzeń…”

“Życie na miarę marzeń oznacza przygodę”

Mastin Kipp

Czy jesteś gotowa jej doświadczyć?

Czy jesteś gotowa w nią wyruszyć?

Kiedy zrobisz pierwszy krok?

“Życia nie można opisać, można je tylko przeżyć”

Oskar Wilde

Już 20.08 będziesz miał/ła niepowtarzalną okazję obrać STER NA CEL i wyruszyć w wyjątkową wakacyjną i odważną podróż z GRĄ PODRÓŻ BOHATERA ®, wielokrotnie nagradzaną, unikatową i przepiękną grą coachingową, podczas której stworzysz własny PLAN PODRÓŻY, okryjesz swój CEL, swoją MISJĘ i z odwagą i determinacją ” popłyniesz ” w jego kierunku z kompasem w dłoni jakim jest Twój potencjał, Twoje umiejętności , zasoby i talenty!

To będzie jedyna taka podróż, podróż statkiem, piękne i głębokie doświadczenie.

Koncepcja gry, inspirowana jest monomitem Josepha Campbella- mityczną wyprawą bohatera, archetypu od tysięcy lat obecnego i silnie zakorzenionego w naszej kulturze.

Wyprawę mitycznego herosa w grze wykorzystano jako metaforę każdej podróży człowieka do wyznaczonego celu.

Jako podróży przez własne życie z typowymi i powtarzalnymi etapami tej wyprawy jak: podjęcie wyzwania, przekroczenie progu i zrobieniu pierwszego kroku, samopoznanie poprzez pokonywanie przeciwności / wewnętrznych demonów, osiąganie celu i głęboka transformacja.

Warsztat z wykorzystaniem tej fantastycznej gry został stworzony z myślą o tych, którzy poszukują skutecznych sposobów wsparcia w procesie osiągania celów i budowania samoświadomości.

Dla wszystkich tych, którzy potrzebują bardziej efektywnych narzędzi wspierających rozwój potencjału osobistego i zawodowego.

Warsztat będzie również okazją do zdobycia kompetencji i licencji użytkownika tego narzędzia. Otwiera możliwości do wyróżnienia się na rynku i dołączenia do grona certyfikowanych Trenerów tej gry!

Dodatkową wartością szkolenia będzie intensywna praca w kameralnej grupie, w atmosferze bliskości, jedności i akceptacji, pod okiem akredytowanego Partnera GRY PODRÓŻ BOHATERA®


Zapisz się na warsztat Ster na Cel czyli Odwaga zmian z grą Podróż Bohatera

Pola oznaczone (*) wymagają wypełnienia

Ster na Cel czyli Odwaga Zmiany

Nazwa:
Ster na Cel czyli Odwaga Zmiany

Kiedy i Gdzie:
20.08.2019 Warszawa (10:00 – 18:00)

Cena:
599 PLN – 1599 PLN

Istnieje możliwość zapłaty w ratach. Cena obejmuje udział w warsztatach, serwis kawowy, lekkie przekąski, ale przede wszystkim dużą dawkę emocji, pozytywnej energii, moc inspiracji i pomysłów!

UWAGA ! Istnieje możliwość skorzystania z Certyfikującego szkolenia wraz z licencją oraz z grą PODRÓŻ BOHATERA® w cenie .


Prowadzący: Martyna Guba


Masz pytania? Zadzwoń!
tel. 733-16-16-16

  ADRES

  ul. Schroegera 82, 01-828 Warszawa

  TELEFON

  733-16-16-16

  EMAIL

  kontakt@fabrykawarsztatow.pl

  Koszyk