“Kiedy zrozumiesz, że świat jest Twoim lustrzanym odbiciem, skieruj soczewki swojego obiektywu do środka zamiast na zewnątrz – i obserwuj”

Przyjdź… Zatrzymaj się… i Doświadczaj… Przekazujemy wiedzę i umiejętności w formie interaktywnych warsztatów rozwojowych jak również profesjonalnych, certyfikowanych szkoleń. Takie warsztaty pozwalają lepiej poznać samego siebie, zrozumieć swoje emocje, cele i marzenia po to, aby znaleźć drogę do ich spełnienia. Przyjdź i Spotkaj się z samym sobą…

NEWSLETTER Z PREZENTEM DLA CIEBIE!

DAWKA INSPIRACJI W TWOJEJ SKRZYNCE! Zostaw e-mail a otrzymasz fantastyczny TEST, dzięki któremu poznasz swoją MOTYWACJĘ!

Imię
E-mail

Zatrzymaj się i doświadczaj

Dawno temu żył pewien nauczyciel. Był pełen energii i radości życia, cieszył się każdą chwilą. Na jego drodze pojawiało się wielu ludzi, z którymi łatwo nawiązywał kontakt – potrafił się zaprzyjaźnić. Był wnikliwym obserwatorem. Chętnie udzielał prostych, jasnych odpowiedzi na nurtujące ludzi pytania.
Od czasu do czasu miał dziwny zwyczaj. Szedł do lasu i tam, pod olbrzymim drzewem, siadał w zupełnej ciszy. Nad nim szumiały liście, a jego twarz stawała się spokojna, znikał cień uśmiechu, zaciekawienia.
Odpoczywał.
Pewnego dnia, gdy zasiadł pod drzewem, by oddać się samotności, podszedł do niego zaciekawiony uczeń.
– Mistrzu – powiedział – wybacz, że ci przeszkadzam, ale jestem ciekawy, dlaczego od nas odchodzisz. Dlaczego chcesz być sam? Jesteś jakiś inny, nie jesteś taki jak zawsze, Wyglądasz jakbyś nie był szczęśliwy.
Nauczyciel spojrzał na niego i odpowiedział:
– Twoje pytanie jest bardzo ważne… I po chwili namysłu dodał: wyjawię ci mój sekret. Otóż siedząc tu, w cieniu drzewa, przygotowuję się.
– Do czego?- chciał wiedzieć uczeń. – Nie rozumiem!
Na twarzy nauczyciela zagościł uśmiech.
– Aby być szczęśliwym, trzeba czasem pozwolić sobie odpocząć. Zrobić przerwę od tego, co spotykamy na swojej drodze. Poświęcić czas tylko sobie. Poczuć się ze sobą dobrze.
Opowieść pochodzi z książki The Coaching Game POINTS OF YOU®  “Historie, Myśli, Spostrzeżenia”

Kim jesteśmy

Fabryka warsztatów to Ogólnopolska grupa Trenerów, którzy mają wspólne wartości i wspólne cele. W Fabryce Warsztatów skupiamy wspaniałych specjalistów z różnych dziedzin.

Od pewności siebie, przez motywację, skuteczną komunikację, wystąpienia publiczne i USTAWIENIA HELINGEROWSKIE do badania siły i odporności psychicznej (MTQ 48), wspierającego w procesach zmian.

Połączyła nas miłość do Points Of You® – do odkrywania tego co jest ważne i z pozoru niewidoczne dla oczu, do “podawania dalej”: z ciekawością, uważnością, wdzięcznością i z miłością. Jesteśmy trenerami, skutecznymi specjalistami w swoich dziedzinach, wspierającymi się przyjaciółmi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych! Pełniącymi w życiu po kilka ról, które tworzą nasze historie, które zamieniamy w inspirację dla innych.

RAZEM tworzymy CAŁOŚĆ w naszej AUTONOMII.

Misją Fabryki Warsztatów jest motywowanie do działania, inspirowanie, wywoływanie zmiany, wymiana doświadczeń poprzez dzielenie się własną historią, przekazywanie wiedzy i umiejętności w różnych obszarach życia.

W Fabryce “produkujemy” warsztaty spełniające oczekiwania i potrzeby każdego klienta. Są one kompleksowe i dostosowane do różnych grup docelowych: kobiet, mężczyzn, nauczycieli, singli, menedżerów, trenerów, coachów…

Fabryka Warsztatów to fabryka pomysłów i inspiracji.

Wystarczy, że powiesz nam czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie taki warsztat, który będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie!

Działamy w całej Polsce!

Jakie są nasze wartości

Wartości Fabryki Warsztatów są zbieżne z wartościami metody Points of You®. To nasze DNA, na którego fundamencie budujemy każde z naszych warsztatów, szkoleń czy indywidulanych spotkań coachingowych czy mentoringowych, dzięki czemu każde z nich jest unikatowe, pełne emocji, refleksji i inspiracji.

 • To przede wszystkim stworzenie przestrzeni do spotkania się z samym sobą w innym wymiarze, zatrzymanie się, spojrzenie w siebie z uważnością i troską. To nawiązanie ze sobą nowego rodzaju komunikacji, która jest niezbędna do tworzenia życia, którego pragniemy.
 • To zaskakujący, ale dokładny język. Najważniejsze jest to, aby poprzez nieoczekiwaną, lecz uważną stylistykę wzbudzić emocje, dotknąć tego, co jest ważne, co prowadzi do zmiany, której pożądamy.
 • To nasze marzenia, pragnienia i potrzeby, które skutecznie przekładamy na wizję, tworząc bardzo precyzyjny plan, dzięki któremu odzyskujemy sprawczość, która daje motywację, wiarę i odwagę.
 • To Oddanie rozumiane jako odkrywanie siebie, subtelne zbliżenia do innych poprzez zdjęcie własnej maski, w atmosferze bliskości i poczucia bezpieczeństwa. Dajesz siebie, dzieląc się z innymi tym, kim naprawdę jesteś.
 • To skuteczne działanie – arkusz exel naszych marzeń, oznaczający planowanie i determinację w realizacji planów.

Jaki jest nasz cel

Nasz nadrzędny cel to pomaganie ludziom w tworzeniu świadomego życia, na fundamentach wolności i miłości. Pomagamy im odszukać siebie w sobie. Odkryć powołanie, ukryte pragnienia i marzenia. Pomagamy rozwijać świadomość, ucząc się żyć w harmonii i życiowej równowadze wzmacniając swoje zasoby i poczucie własnej wartości.

Tworzymy miejsce, które sprzyja poznawaniu nowych ludzi, którzy są dla nas lustrem, tworzymy środowisko dla ludzi z pasją, którzy dzielą się swoim życiem i doświadczeniem.

Szkolimy z metodologii i narzędzi światowej metody POINTS OF YOU®, inspirujemy, dostarczamy wiedzy, poszerzamy kompetencję i pomagamy zrobić pierwszy krok osobom, które są w ZMIANIE, kryzysie lub, które zatrzymały się pomiędzy PRZESZŁOŚCIĄ A PRZYSZŁOSCIĄ i nie wiedzą jak i dokąd ruszyć z miejsca.

ZAPLANUJ SWÓJ ROZWÓJ! – SPRAWDŹ NADCHODZĄCE WYDARZENIA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zapisz się do informatora

Przyjdź… Zatrzymaj się… i Doświadczaj… Przekazujemy wiedzę i umiejętności w formie interaktywnych warsztatów rozwojowych. Takie warsztaty pozwalają lepiej poznać samych siebie, zrozumieć swoje emocje, cele i marzenia poto, aby znaleźć drogę do ich spełnienia. Spotkaj się z samym sobą.

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub wątpliwości skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą mailową. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z organizowanymi przez nas kursami, warsztatami i szkoleniami.

ul. Schroegera 82, 01-828 Warszawa

 • Pola oznaczone (*) wymagają wypełnienia

  Call Now Button

  ADRES

  ul. Schroegera 82, 01-828 Warszawa

  TELEFON

  733-16-16-16

  EMAIL

  kontakt@fabrykawarsztatow.pl

  Koszyk