TRAIN THE TRAINERS

Train The Trainers – Masterclass dla trenerów czyli superwizja & rozwijanie kompetencji Trenerskich & Facylitacja – Stery w dobrych rękach

Laboratorium Wiedzy & Narzędzi & Możliwości wykorzystania potencjału

Program Rozwojowo- Mentoringowy ukierunkowany na rozwijanie potencjału Trenerów, Coachów, Psychologów, Pracowników HR- każdego kto pracuje z drugim człowiekiem. To praca na procesie grupowym, superwizja, która łączy Osobowości z różnych światów i poprzez to staje się okazją do przyjrzenia się sobie, własnego wzrostu, ale też do odkrywania swojego potencjału i rozwijania kompetencji.

W programie:
  1. Rozwój Trenerów, Coachów, HR Business Partnerów
  2. Rozwijanie kompetencji trenerskich (osobowość trenera, styl prowadzenia warsztatów / szkoleń)
  3. Superwizja – nowa perspektywa dla doświadczeń. Przestrzeń na refleksję
  4. Facylitacja – stery w dobrych rękach – rozwijanie kompetencji
  5. Wgląd w siebie – JA JAKO TRENER (pogłębianie poznawania siebie, rozwijania kompetencji, ślepe plamy – to czego nie widzę, co jest trudne itp.)
  6. Biznes & Rozwój – wykorzystywanie kompetencji trenerskich w biznesie (przedsiębiorczość / wycena warsztatów / budowanie własnej marki itp.)
  7. Budowanie procesów / warsztatów / szkoleń z uwzględnieniem grupy docelowej (potrzeb)- inspiracja dot. budowania inspirujących warsztatów / szkoleń łącząc różne metody i narzędzia.
  8. Narzędzia trenerskie – przekrój narzędzi, możliwość sprawdzenia metod pracy, doświadczenia narzędzi na sobie
Informacje dodatkowe:

Czas trwania: 16h
Termin: Wiosna 2024 (po zebraniu grupy 8 osób)

TWÓRCZYNI PROGRAMU: Martyna Guba

Doświadczony Praktyk Biznesu, Utytułowany Trener Biznesu & Rozwoju Osobistego, Przedsiębiorca z ponad 20-sto letnim doświadczeniem, Wizjonerka, która tworzy nowe idee, wykracza poza schematy dając przestrzeń dla nowych rozwiązań, możliwości, inspirując innych do rozwoju i do poszerzania horyzontów.

Kobieta, która od ponad 20 lat eksploruje świat Biznesu & Rozwoju, ekspertka ds. rozwijania przedsiębiorczości w Polsce, wyróżniona tytułem Laureata Polskiej Nagrody Jakości 2022 przez Organizatorów Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości oraz Rady Kongresowej, tytułem Osobowości Roku 2019 w kat. Biznes przez Polska Times, nominowana do nagrody gospodarczej „CHAMPION BIZNESU” za istotny wkład w rozwój gospodarczy, rzetelność oraz inspirowanie do wykorzystywania dobrych praktyk.

Więcej o prowadzącej: www.martynaguba.com


Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij zapytanie a dowiesz się więcej o interesującym Cię szkoleniu lub warsztacie.


  Pola oznaczone (*) wymagają wypełnienia

  Train the trainers

  Nazwa:
  Train the Trainers


  Prowadzący: Martyna Guba


  Masz pytania? Zadzwoń!
  tel. 733-16-16-16

   ADRES

   ul. Schroegera 82, 01-828 Warszawa

   TELEFON

   733-16-16-16

   EMAIL

   kontakt@fabrykawarsztatow.pl

   Koszyk
   Call Now Button