Mentoring by Martyna Guba

MENTORING – Twój partner w rozwoju! Autorski Program Mentoringu

Inwestujesz w swój rozwój? Potrzebujesz inspiracji, pomysłów i wsparcia doświadczonej osoby? Chcesz konkretnych wskazówek i sprawdzonych narzędzi?

Pomogę Ci:

 • Stworzyć pomysł na siebie
 • Odkryć Twój Potencjał
 • Być świadomym człowiekiem
 • Zbudować życiową wizję
 • Stworzyć work-life balance wg modelu 3* 8
 • Zrezygnować z ról, które Tobie nie służą i złych nawyków
 • Rozwinąć skrzydła

Skorzystaj z mojego doświadczenia, poznaj skuteczne narzędzia. Nie trać czasu i pozwól mi zadbać o Twój rozwój! Razem możesz więcej!

Mentoring to relacja długoterminowa, dość osobista, uzależniona od aktualnych potrzeb mentorowanego i wymagająca od obydwu uczestników procesu wzajemnego szacunku i zaufania.

W mentoringu to wiedza i doświadczenie mentora, które wnosi do procesów są fundamentem spotkania a przepływ wiedzy i umiejętności ma charakter dwustronny. Wspieranie drugiej osoby przy pracy na takim poziomie wymaga dużo doświadczenia życiowego i psychologicznej wiedzy oraz osobistej intuicji mentora. Umiejętne wykorzystanie swojego doświadczenia i dzielenie się nimi w celu rozwoju drugiej osoby jest kluczowe i stanowi jeden z aspektów mentoringu.

Odpowiedzialnością mentora jest to, by cel Klienta odzwierciedlał jego potrzeby rozwojowe. Relacja z mentorem nie ma charakteru kontraktu na nabycie określonych umiejętności w ustalonym z góry czasie (jak w przypadku coachingu). Ramy czasowe mentoringu są zdecydowanie bardziej elastyczne. To pogłębia tę relację i czyni ją bardziej partnerską.

Mentor, jako osoba dysponująca większą wiedzą i doświadczeniem zawodowym więcej wnosi do procesu, pomaga odpowiedzieć na pytania na poziomie tożsamości (kim jestem, kim staję się w tej życiowej podróży) oraz na pytanie o misję i wizję życiową.

Praca z mentorem ma charakter “asekuracyjny” i wspierający. Niczego nie nakazuje, niczego nie zaleca i do niczego nie przekonuje. Jest propozycją by wspólnie popatrzeć na jakiś może niedostrzeżony do tej pory punkt widzenia, zmienić perspektywę, odnaleźć nowy punkt widzenia!

To wszystko buduje większą świadomość i zapewnia poczucie bezpieczeństwa, gdzie rozwija się kreatywność, ciekawość, gdzie aktywizuje się motywacja do działania wolna od lęków i ograniczających przekonań na drodze do wolności i rozwoju z kompasem w dłoni!

Mentoring jest

 • Relacją długoterminową i osobistą.
 • Metodą opartą o wiedzę i osobiste doświadczenie mentora.
 • Partnerską relacją opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.
 • Interaktywnym procesem mającym asekuracyjny, wspierający charakter.
 • Skutecznym sposobem na poszerzenie perspektywy i odkryciu nowych punktów widzenia.
 • Metodą, dzięki której Klient rozwija swoją kreatywność i ciekawość, aktywizuje wewnętrzną motywację do działania, uwalnia się od lęków i ograniczających przekonać i osiąga zamierzony cel!

W czym mogę pomóc?

W pracy mentora wykorzystuję praktyczne doświadczenie jakie zdobyłam na drodze własnej kariery zawodowej, którą podążam od 2000 roku. Od 20 lat jestem związana z przedsiębiorczością. Owocem mojej pracy, zaangażowania i wielkiej pasji jest firma: www.forchage.pl. Jestem: Expertem Points Of You®, Certyfikowanym Trenerem FRIS®, Akredytowanym Coachem ICI, jednym z niespełna 80 facylitatorów Points of You® w Polsce oraz Tutorem. Nieustająco podnoszę swoje kwalifikacje. Zdobywam wiedzę, nowe umiejętności i narzędzia uczestnicząc we własnych superwizjach, na szkoleniach, konferencjach jak również w regularnych seminariach między innymi w Akademii Psychologii Interdyscyplinarnej prowadzonej osobiście przez dr Mateusza Grzesiaka.

Jak pracuję?

Oferowane przeze mnie sesje mentorskie prowadzone są w oparciu o szereg profesjonalnych narzędzi, często autorskich, samodzielnie wypracowanych i niekonwencjonalnych. Jednym z takich narzędzi jest POINTS OF YOU®.

Jako jeden z niespełna 80 certyfikowanych trenerów w Polsce wykorzystuję to narzędzie zarówno podczas autorskich warsztatów jak również w pracy indywidualnej.

Narzędzia Points of You®:

 • Pozwalają na budowanie świadomości, pogłębianie procesów rozwojowych, i na ugłośnienie emocji.
 • Odkrywają nowe punkty widzenia.
 • Pobudzają kreatywność, która staje się motywacją do działania i zmian!
 • Otwierają serca i zmieniają życie!

Praca z narzędziami POINTS OF YOU® to głęboki ale bardzo subtelny proces odkrywania siebie, podczas którego ściągamy maski i docieramy do najciemniejszych zakamarków naszej duszy- bez oceny i etykietowania, w bardzo bezpiecznych warunkach, które stwarza nam praca z obrazem i metaforą.

To praca na otwartym sercu – w głąb siebie. Pobudzająca własne, kreatywne myślenie.

Umów się na pierwszą sesję

Zmień swoje nawyki, pozbądź się ograniczających przekonań, lęków, blokad, zaplanuj i przeprowadź zmiany w swoim życiu, zamieniając wszystkie swoje marzenia w cele do osiągnięcia!


Zapytaj o Mentoring  Pola oznaczone (*) wymagają wypełnienia

  Nazwa: Mentoring


  Prowadzący: Martyna Guba


  Jesteś zainteresowany/a?
  Zapytaj

  Masz pytania? Zadzwoń!
  tel. 733-16-16-16

   ADRES

   ul. Schroegera 82, 01-828 Warszawa

   TELEFON

   733-16-16-16

   EMAIL

   kontakt@fabrykawarsztatow.pl

   Koszyk
   Call Now Button