Coaching Metodą Points of You®

“Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk.”
Osho

Coaching metodą Points of You to 90 minutowa, bardzo głęboka podróż w głąb siebie – w głąb swojej duszy i najbardziej wrażliwych zakamarków Twojego serca. To Twój przewodnik po świecie Twojego lęku, ograniczających myśli, ale też głęboko ukrytych potrzeb, marzeń i Twoich emocji. To głęboki proces, to spotkanie z Twoimi myślami i emocjami w bezpiecznej przestrzeni empatii, uważności i akceptacji. To uwaga skupiona w 100% na Twoich potrzebach. To CZAS DLA CIEBIE.

Coaching metodą Points Of You to spotkania inne niż wszystkie. To sesje, które poruszają Twoje emocje i są inspiracją do ZMIANY!

To Twoja osobista podróż i Twój prywatny trening duszy i umysłu.

Coaching jest

 • Relacją krótkoterminową.
 • Metodą nakierowaną na osiągnięcie konkretnego, mierzalnego celu.
 • Jednym ze sposobów rozwijania swoich umiejętności osobistych i zawodowych.
 • Interaktywnym procesem, który pomaga w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania.
 • Skutecznym sposobem na doprecyzowaniu konkretnych celów i optymalizacją działań.
 • Metodą, dzięki której Klient podejmuje trafniejsze decyzje i pełniej korzysta ze swoich naturalnych umiejętności.

Założenia sesji coachingowych

 • Wsparcie klienta w osiągnięciu jego celów otwierając go na jego własne doświadczenie i zasoby za pomocą zmuszających do refleksji pogłębionych pytań.
 • Zmiana nawyków, pozbycie się ograniczających przekonań, lęków i blokad, aktywizacja odwagi i motywacji prowadzących do praktycznego działania, które jest niezbędne w osiąganiu celów.
 • Zwiększenie efektywności i rozwijanie wewnętrznych zasobów Klienta (wiedza i umiejętności) w kontekście zawodowym i osobistym.
 • Stymulowanie motywacją Klienta w celu osiągnięcia potrzebnych zasobów i umiejętności poprzez wprowadzenie nowej, praktycznej strategii.
 • Wspieranie procesu tworząc przestrzeń do wykorzystania pogłębionej świadomości Klienta (jego zasobów i możliwości) przekuwając je na praktyczne działanie.
 • Pogłębienie świadomości, większa refleksyjność.
 • Zbudowanie swojego własnego autorytetu i wzmocnienie poczucia własnej wartości.

W czym ja mogę Ci pomóc

W pracy coacha wykorzystuję praktyczne doświadczenie jakie zdobyłam na drodze własnej kariery zawodowej, którą podążam od 2000 roku. Od 20 lat jestem związana z przedsiębiorczością. Owocem mojej pracy, zaangażowania I wielkiej pasji jest firma: www.forchage.pl. Jestem: Expertem Points Of You®, Certyfikowanym Trenerem FRIS®, Akredytowanym Coachem ICI, jednym z niespełna 80 facylitatorów Points of You® w Polsce oraz Tutorem. Nieustająco podnoszę swoje kwalifikacje. Zdobywam wiedzę, nowe umiejętności i narzędzia uczestnicząc we własnych superwizjach, na szkoleniach, konferencjach jak również w regularnych seminariach min. w Akademii Psychologii Interdyscyplinarnej prowadzonej osobiście przez dr Mateusza Grzesiaka.

Nie narzucam gotowych rozwiązań, ale poszerzam perspektywę poprzez wnikliwą obserwację i aktywne słuchanie. Jestem otwarta i zaangażowana w rozmowę, tworzę bezpieczną przestrzeń, bliską i wspierającą relację, w której Klient rozwiązuje konkretny problem i uczy się budować nową strategię działania. Wspieram Klientów za pomocą zachęcających do refleksji, pogłębionych pytań zwiększając poprzez to ich skuteczność i motywację, dzięki którym mogą czerpać z wewnątrz swoje zasoby niezbędne do skutecznego działania.

Jak pracuję?

Sesje prowadzone są w oparciu o szereg profesjonalnych narzędzi, często autorskich, samodzielnie wypracowanych i niekonwencjonalnych.

Jednym z takich narzędzi jest Points of You®.

Jako jeden z niespełna 80 certyfikowanych trenerów w Polsce wykorzystuję to narzędzie również w pracy indywidualnej. Narzędzia Points of You®:

 • Pozwalają na budowanie świadomości, pogłębianie procesów rozwojowych, ugłośnienie emocji.
 • Odkrywają nowe punkty widzenia.
 • Pobudzają kreatywność, która staje się motywacją do działania i zmian!

Praca z narzędziami POINTS OF YOU® to głęboki ale bardzo subtelny proces odkrywania siebie, podczas którego ściągamy maski i docieramy do najciemniejszych zakamarków naszej duszy – bez oceny i etykietowania, w bardzo bezpiecznych warunkach, które stwarza nam praca z obrazem i metaforą. Ta metoda znana na całym świecie otwiera serca i staje się okazją do głębokiej zmiany.

A więc…

Zainwestuj 90 min swojego czasu, poznaj światową metodę, która otwiera serca na całym świecie, zatrzymaj się, żeby posłuchać siebie. Spotkaj się ze mną, umów się na COACHING.


Zapytanie o Coaching

  Pola oznaczone (*) wymagają wypełnienia

  Nazwa: Coaching


  Prowadzący: Martyna Guba


  Jesteś zainteresowany/a?
  Zapytaj

  Masz pytania? Zadzwoń!
  tel. 733-16-16-16

   ADRES

   ul. Schroegera 82, 01-828 Warszawa

   TELEFON

   733-16-16-16

   EMAIL

   kontakt@fabrykawarsztatow.pl

   Koszyk
   Call Now Button