Męska Ruletka

MĘSKA RULETKA – cykl spotkań dla mężczyzn i o mężczyznach!

Spotkania będą okazją do doświadczenia przebywania w „męskim kręgu” – w przestrzeni, w której można będzie porozmawiać o męskich sprawach, nawiązać nowe znajomości, poszukać odpowiedzi na trudne pytania i dowiedzieć się czegoś o sobie!

To pretekst do rozmów o kobietach, pieniądzach, wyzwaniach i o sukcesach w męskim gronie, który bawi, edukuje i odpowiada na ważne pytania, które mają wpływ na jakość Twojego życia!

Jak obchodzić się z kobietami?

No właśnie …. Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać historii o kobietach, poznać ich sposób myślenia, odpowiedzą sobie na ważne pytania… A to wszystko pod okiem autorki projektu – Martyny Guba, kobiety,  która od 20 lat eksploruje męski świat prowadząc własne, “męskie” biznesy! Która na co dzień pracuje z kobietami i dla kobiet i z przyjemnością Wam opowie o kobiecej perspektywie w różnych obszarach życia, odpowie na trudne i niewygodne pytania, zainspiruje i zmotywuje do działania tam gdzie potrzeba “paliwa”!

Panowie! To będzie niepowtarzalna okazja poznać nowe punkty widzenia Kobiet i otrzymać gotową INSTRUKCJĘ OBSŁUGI. Jeśli chcecie się dowiedzieć jak obchodzić się z kobietami – zapraszam na MĘSKĄ RULETKĘ!
Nie będziecie żałować!

Jeśli masz wątpliwości – napisz do mnie! Przekonam Cię, że to miejsce dla Ciebie!


Zaytaj o warsztat Męska Ruletka

Pola oznaczone (*) wymagają wypełnienia

Męska Ruletka

Nazwa:
Męska Ruletka

Gdzie:
LOFT
ul. Złota 11
Warszawa Centrum
zobacz na mapie

Kiedy:
16.12.2020

Godziny Szkoleń
18:00 – 21:00

Cena: 120 zł +23% VAT


Prowadzący: Martyna Guba

Martyna Guba


Masz pytania? Zadzwoń!
tel. 733-16-16-16
  Call Now Button

  ADRES

  ul. Schroegera 82, 01-828 Warszawa

  TELEFON

  733-16-16-16

  EMAIL

  kontakt@fabrykawarsztatow.pl

  Koszyk