Męska Ruletka

MĘSKA RULETKA czyli Laboratorium PRAWDY, EMOCJI I EGO

Uwaga Panowie!

Zapraszam na nową edycję programu rozwojowego dla mężczyzn – MĘSKA RULETKA czyli Laboratorium PRAWDY, EMOCJI I EGO.

MĘSKA RULETKA to nic innego jak Męski świat BEZ TABU. To cykl 10 spotkań w formie warsztatów pogłębiających świadomość, rozwijających potencjał, demaskujących to wszystko co jest iluzją, kłamstwem, co wpływa na dyskomfort życia (zawodowego / prywatnego) i hamuje nasz rozwój, wzrost, obfitość.

To bezpieczna przestrzeń TYLKO dla mężczyzn, którzy chcą zdobyć nowy punkt widzenia siebie, pragną pracować nad relacjami, świadomą, dojrzałą komunikacją, ale też są otwarci na inne perspektywy – na Kobiecy punkt widzenia.

Zapraszam Was do głębokiego procesu, do przyjrzenia się sobie, skonfrontowania się ze swoimi emocjami, z tym co trudne i niewygodne. Zapraszam do ujarzmienia swojego EGO w bezpiecznej, empatycznej przestrzeni:

 • BEZ OCENY
 • BEZ KRYTYKI
 • BEZ OCZEKIWAŃ
 • BEZ PRESJI

MĘSKA RULETKA to spotkania, które poszerzają perspektywę, uwalniają od stereotypów, które są okazją do ZMIANY a nawet do przemiany, ale też są świetną motywacją do wykorzystania w 100% swojego potencjału.

Męskość & Wolność & Satysfakcja

Męska Ruletka – MĘSKI ŚWIAT BEZ TABU!

W mojej działalności zawodowej równie ważne miejsce zajmuje przestrzeń wypełniona MĘSKĄ ENERGIĄ. Podążając za potrzebą dzisiejszego świata, potrzebą mężczyzn stworzyłam oryginalny a zarazem bardzo wartościowy i potrzebny projekt: MĘSKĄ RULETKĘ czyli Męski Świat bez Tabu!

MĘSKA RULETKA to cykl 10 spotkań tematycznych tylko dla Panów.

MĘSKA RULETKA – To alternatywa rozwoju osobistego dla Panów.

To nic innego jak pretekst do rozmów na ważne i trudne tematy,  wyłącznie w “męskim kręgu” bez oceny, bez wstydu, z odwagą!

To okazja do wymiany doświadczeń, budowania samoświadomości, poprawy komunikacji, do rozwijania nowych kompetencji miękkich tj. inteligencja emocjonalna, empatia, komunikacja.

To poszukiwanie odpowiedzi na ważne tematy, dzielenie się swoją historią, ale też do ugłośnienia o tym wszystkim co trudne, niewygodne i wstydliwe.

To rozmowy o tym co ważne, trudne, nieoczywiste m.in.: o EGO, które niszczy i ogranicza. O różnych odcieniach męskości, o potrzebie WOLNOŚCI, o Miłości & związkach & potrzebach w relacji.

TO KOBIECY PUNKT WIDZENIA W MĘSKIM ŚWIECIE!

To refleksja o Kobietach – jak je zrozumieć, lepiej je poznać i skutecznie się komunikować. To prawdziwa “INSTRUKCJA OBSŁUGI” NOWOCZESNYCH KOBIET.

CYKL obejmuje:

 • 10 spotkań
 • Grupa: 12-16 Panów (decyduje kolejność zgłoszeń)
 • Miejsce: Warszawa (centrum)
 • Spotkanie 1 raz w tygodniu (w każdy czwartek 19.00-21.00)
 • Pierwsze spotkanie: 12.10.2023

Przykładowe tematy spotkań:

 • Komunikacja
 • Zarządzanie Emocjami
 • EGO
 • Seks
 • Sukces i Pieniądze
 • Kryzys & Porażka
 • Miłość & Relacje
 • Męskość
 • Wolność & Niezależność & Ego Time
 • Zrozumieć Kobietę

Cel:

Głęboki rozwój osobisty, rozwój inteligencji emocjonalnej, rozwijanie kompetencji miękkich (praca z emocjami, samoświadomość, komunikacja, identyfikacja potrzeb), praca na procesie grupowym.

Warsztaty prowadzi i moderuje:

Martyna Guba – kobieta, która od ponad 20 lat eksploruje męski świat. Business Woman, Przedsiębiorczyni, Utytułowany i wyróżniony licznymi nagrodami Trener Biznesu i rozwoju osobistego. Kobieta nietuzinkowa, przełamująca schematy, odważna. Na własnym przykładzie pokazuje jak w 100 % wykorzystać własny potencjał.

Więcej: Moja Historia – Martyna Guba – Ekspert metody POINTS OF YOU, Trener Rozwoju Osobistego, Coach

Masz wątpliwości?

Jeśli masz pytania – zapraszam do kontaktu bezpośredniego: 733-16-16-16 lub Messenger Martyna Guba. Jeśli chcesz się upewnić, że to program dla Ciebie posłuchaj Podcastu w formie wywiadu z uczestnikami poprzedniej edycji MĘSKIEJ RULETKI.

Formularz zgłoszeniowy

  Pola oznaczone (*) wymagają wypełnienia

  O prowadzącej:

  Martyna Guba – Twórczyni Projektu MĘSKA RULETKA, Laureatka wielu Plebiscytów, min. Osobowość Roku 2019 (Kategoria Biznes) w Plebiscycie POLSKA TIMES, Polska Nagroda Jakości 2022. Przedsiębiorca z ponad 20 letnim doświadczeniem, Utytułowany Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego, Coach Transfrormacyjny, Ekspert ds. rozwijania Przedsiębiorczości w Polsce, CEO ForChange. Specjalizuje się w KOMUNIKACJI – w Biznesie, w Relacjach, w Partnerstwie. Jej konikiem jest budowanie zgranych zespołów. Jej ogromną pasją jest łączenie ludzi w pary i tworzenie przestrzeni do poznawania świadomych ludzi. To wielka orędowniczka MIŁOŚCI & ODWAGI

  TO KOBIETA, która od ponad 20 lat eksploruje MĘSKI ŚWIAT – to kobieta, którą warto poznać.

  Więcej o prowadzącej: www.martynaguba.com
  Jeśli masz pytania, skontaktuj się ze mną – 733-16-16-16

  Nazwa: Męska Ruletka


  Prowadzący: Martyna Guba

  Martyna Guba


  Masz pytania? Zadzwoń!
  tel. 733-16-16-16

   ADRES

   ul. Schroegera 82, 01-828 Warszawa

   TELEFON

   733-16-16-16

   EMAIL

   kontakt@fabrykawarsztatow.pl

   Koszyk
   Call Now Button