FACE2FACE

Jaką twarz ma Twój Lęk?
Czego się boisz? Przed czym uciekasz?
Co odbiera Twój spokój i energię? Czym się martwisz?

“Każdy człowiek jest jak księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu.”
Mark Twain

Strach ma WIELKIE oczy a MAŁE RZECZY potrafią dawać DUŻY CIEŃ!
Sytuacje, które powodują Twój strach okazują się zupełnie niegroźne!

“Nie możesz uciec od odpowiedzialności za jutro, unikając jej dziś!”
Abraham Lincoln

UWAGA PREMIERA!

BILET NA KSIĘŻYC to fantastyczny, zaskakujący warsztat podczas którego będziesz mógł odkryć swój CIEŃ, własne ALTEREGO, ciemną stronę Twojej mocy, swoją prawdę w LĘKU. Będziesz miał okazję zrozumieć swoje emocje, uchwycić myśli, zatrzymać się i zobaczyć to co jest dla Ciebie trudne i niewygodne. Przed czym uciekasz, czego unikasz i z czym się nie konfrontujesz.


BILET NA KSIĘŻYC to historia o Twoim LĘKU, o obawach, strachu i poczuciu krzywdy. To poruszająca podróż w głąb najciemniejszych zakamarków Twojej duszy, Twojego JA, które zasłaniasz i często nieświadomie wypierasz. Ten warsztat to doskonały pretekst do rozmowy o Twoich emocjach : o złości, irytacji i zazdrości o rozwijaniu empatii i akceptacji siebie. To pretekst do odważnej przemiany – do wyjścia ze strefy komfortu, przełamania schematów w bezpiecznej przestrzeni i w towarzystwie innych osób podobnych do Ciebie!

BILET NA KSIĘŻYC to prawda o nas samych, wszystko, czym nie chcemy być, czym uważamy, że nie jesteśmy, czego w sobie nie lubimy i czego się wypieramy. Nieuświadomiony CIEŃ niszczy nasze związki, uniemożliwia realizację marzeń, sabotuje nasze plany, pielęgnuje lęk i staje się groźny. Cień nosi wiele twarzy: chciwość, złość, lenistwo, manipulację, brak akceptacji czy kontrolę. Każdy ma Cień! Warto go poznać. Odrzucając CIEŃ – odrzucasz SKARB, który ukryty jest w Twoich Ciemnościach… TO KLUCZ DO MIŁOŚCI I akceptacji – BILET DO WOLNOŚCI!

To odważna podróż – ale jedna z ważniejszych, w której z przyjemnością i dbając o Twoje poczucie bezpieczeństwa będę Tobie towarzyszyć…

DO ZOBACZENIA NA MOIM POKŁADZIE W PODRÓŻY NA KSIĘŻYC!

KAŻDY Z NAS TO MAŁY WSZECHŚWIAT, wszystko co widzimy w innych – odzwierciedla nas samych!


Zapisz się na warsztat Bilet na Księżyc

Pola oznaczone (*) wymagają wypełnienia

Bilet na Księżyc

Nazwa:
Bilet na KsiężycProwadzący: Martyna Guba


Masz pytania? Zadzwoń!
tel. 733-16-16-16
  Call Now Button

  ADRES

  ul. Schroegera 82, 01-828 Warszawa

  TELEFON

  733-16-16-16

  EMAIL

  kontakt@fabrykawarsztatow.pl

  Koszyk